1. GİZLİLİK POLİTİKASI

Aşağıda, https://training.kiymetiharbiye.com/ sitesinde bulunan kişisel bilgilerin korunması ve gizlilik politikamız ile ilgili esaslar ve şartlar belirtilmektedir.

Kullanıcının belirtilen şartları kabul etmesi, bu kişinin Kıymeti Harbiye Yönetim Danışmanlık ve Ticaret A.Ş. (Bundan sonra “KIYMETİ HARBİYE” olarak anılacaktır), https://training.kiymetiharbiye.com/ adresi aracılığıyla sağladığı bilgilerin kullanım şeklini kabul ettiği anlamına gelir.

2. KİŞİSEL BİLGİLER

KIYMETİ HARBİYE’in verdiği eğitimlere katılmak için Kullanıcı’nın, KIYMETİ HARBİYE’e kendisine ait Ad, Soyad, T.C. Kimlik No, elektronik posta adresi ile iletişim telefonu bilgilerini sunması gerekmektedir.

3. BİLGİLERİN SAKLANMASI

KIYMETİ HARBİYE, Katılımcı tarafından kendisine elektronik ortamdan sunulan kişisel bilgileri belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

KIYMETİ HARBİYE, yukarıda belirtilmiş olan bilgilerin katılımcı tarafından bildirilmesinin akabinde, bu bilgilerin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer mevzuata uygun şekilde kaydedildiğini katılımcılara bildirir.

4. AMAÇLAR

https://training.kiymetiharbiye.com/ sitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikteki bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler ziyaretinizin saati ve süresi, ilgilenilen sayfalar ve daha önce ziyaret edilen site bilgisini içerebilir. Bu bilgiler sadece istatiksel amaçlı olmak üzere, platformumuzu geliştirecek fikirler üretebilmek ve siteyi daha sorunsuz işler hale getirmek adına kullanılır.

Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olarak hizmet vermektedir.

5. GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

KIYMETİ HARBİYE, sizinle ilgili hiçbir kişisel bilginizi web sitesinde barındırmaz. Web sitesinde saklanan bilgiler tamamen istatistiksel bilgiler olup hiçbir kişisel bilgi içermez. Size ait tüm kişisel bilgiler güvenli bir şekilde saklanmakta olup, kredi kart numaralarınız en yeni e-ticaret teknolojisi kullanılarak şifrelendirilir. KIYMETİ HARBİYE’de veri güvenliği sistemleri kullanılmaktadır. Sunucu yazılımımız (SSL) bu anlamda en üst standardı belirlemekte olup, kredi kartı işlemleriniz için en güvenilir güvenlik sistemidir.

Kredi kartınıza ait bilgiler sistemimiz üzerinde kayıt altında tutulmamaktadır.

KIYMETİ HARBİYE, kart bilgileriniz de dahil olmak üzere sistemimiz üzerinden işlenen tüm bilgi ve işlemleriniz için gerekli güvenlik önlemlerinin alındığını taahhüt eder. Ancak Katılımcı, kullanım sırasında hiçbir sistem hakkında tam olarak güvence verilemeyeceğini ve bunun koşulsuz bir garanti anlamına gelmediğini unutmamalı ve KIYMETİ HARBİYE üzerinden yapacağı işlemleri bu husus doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

KIYMETİ HARBİYE, arşiv, sistem ve kurulumlarında gerekli güvenlik önlemlerini aldığını, kişisel bilgilerin yürürlükteki ilgili kanunlara uygun şekilde kullanılacağını ve muhafaza edileceğini garanti eder.

KIYMETİ HARBİYE, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

KIYMETİ HARBİYE, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla, talepleri halinde, kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar.

6. BİLDİRİMLER

KIYMETİ HARBİYE, başka internet sitelerine link verebilir. KIYMETİ HARBİYE, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kişisel bilgileriniz; ad-soyad, T.C. kimlik no, firma bilgileri, adresi, telefon numarası, e-posta adresi ve katılımcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermektedir.

7. ONAYLAMA

Katılımcı, bu koşulları kabul ettiği takdirde, kişisel bilgilerinin kişisel bilgiler dosyasına kaydedilmesini ve KIYMETİ HARBİYE tarafından yukarıda belirtilen amaçlar için kullanılmak üzere otomatik uygulamaya alınmasını kabul ettiğini bildirmiş olur.

8. DEĞİŞİKLİK HAKLARI

KIYMETİ HARBİYE, gelişen şartlar dahilinde herhangi bir zamanda Satış Sözleşmesi ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Buna hizmet bedeli eklenmesi vb. değişiklikler de dahildir. Bu eklemeler, değişiklikler, düzenlemeler, ya da iptaller ilan edilir edilmez internet sitesinde yayınlanacak, ayrıca Katılımcının kayıt esnasında vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda en etkin yöntemlerle bildirimler yapılacaktır. Bu bildirimlerin gereği gibi yapılabilmesi için Katılımcının KIYMETİ HARBİYE’e sunduğu iletişim bilgilerinin doğru ve güncel olması gerekmekte olup, aksi bir durumda KIYMETİ HARBİYE sorumluluk kabul etmeyecektir. Katılımcı, KIYMETİ HARBİYE’in eğitimlerine katılmaya devam etmekle olası değişiklikleri ve düzenlemeleri de kabul etmiş sayılır.

9. KATILIMCILARIN GİRİŞ, İPTAL, DÜZELTME VE İTİRAZ HAKKI

KIYMETİ HARBİYE, Katılımcılara yürürlükteki yasamaya uygun olarak giriş, bilgilendirme, düzeltme, iptal ve itiraz hakları vermektedir. Bu nedenle, 15/1999 numaralı Kişisel Verileri Koruma Kanun’da belirtildiği üzere, Katılımcı aşağıdaki yolları kullanarak Nüfus Cüzdanı fotokopisi ile birlikte yazılı bir başvuru yaparak bu haklarından faydalanabilir:

info@kiymetiharbiye.com